Leczenie bielactwa

Szacuje się, że dwa procent amerykańskiej populacji ma bielactwo. Jego wystąpienie może być wywołany przez jeden oparzenia słoneczne lub stresującego wydarzenia życiowego. Bielactwo często pojawia się w połowie lat 20., ale może wystąpić w każdym wieku, u obu płci i wszystkich grup etnicznych. Warunkiem również wydaje się w rodzinach. Podczas bielactwo nie jest poważny z fizycznego punktu widzenia zdrowia, może być emocjonalnie katastrofalne dla pacjentów, co powoduje problemy z obrazem ciała i samooceną. Pacjenci mają dziś znakomite bezpieczne i skuteczne alternatywy dla leczenia bielactwa, w Dermatology specjalistów z Illinois, z siedzibą w Algonquin.

Bielactwo to choroba, która powoduje, że skóra straci pigmentację. Zwykle zaczyna się jako małe białe plamy na skórze, która powiększa i rozprzestrzeniania. Zaangażowanie twarz, uszy, palce, palce i obszarów narządów płciowych są powszechne i mogą pojawić się w ciągu kilku miesięcy, lub może rozwijać się powoli, na przestrzeni lat. Bielactwo może wpływać na inne części ciała, takich jak włosy, usta i oczy. Główną przyczyną jest nieznany, ale istnieje podejrzenie zaburzenia autoimmunologiczne, niszczenie melanocytów, które produkują pigmentów w skórze i włosach.

W ostatnich latach leczenie bielactwa widział niesamowite postępy. Te niedawno opracowane techniki zmniejszyć "rozlanym mlekiem" wygląd bielactwa, ponowne pigmentu chorobowo skórę, a są nawet w stanie pełnego przywracania koloru skóry.

Wszystkie te możliwości leczenia są dostępne do specjalistów dermatologii Illinois. Dr Vikram Khanna i jego zespół z powodzeniem leczone setki pacjentów z bielactwem, pomagając im cieszyć się zaufaniem, a nawet zdrowy odcień skóry.