Leczenie tocznia

Toczeń rumieniowaty - choroba układu immunologicznego z nieprawidłową uszkodzenia tkanki łącznej. Chorzy na skórze pojawia się czerwone plamy, pęcherzyki i pęcherze zaczynają bóle i zawroty głowy, osłabienie pamięci i nie jest utrata wagi. Nie terminowe leczenie toczeń może powodować stawy, nerki, wątroba, płuca, serce, mózg, układ nerwowy i naczynia krwionośne, to znaczy, Każdy system ciała. Szerzej dowiedzieć się o przyczynach pojawienia się tej choroby, można w artykule na temat objawów tocznia .

Przepisy i porady tradycyjnej medycyny doskonale harmonizuje z nowoczesnymi lekami. Takie podejście pozwala w razie potrzeby zwiększyć działanie leków ziołowych, osłabić działanie leków cytotoksycznych i hormonów, bez których czasem nie dogadują. Ważne jest, aby wiedzieć, że leczenia tocznia rumieniowatego układowego, nie mogą być stosowane środki do stymulacji układu odpornościowego, tak jak w tym przypadku, choroba bardziej agresywne. W związku z tym, nie jest wskazane, aby angażować się w samoleczenia, to lepiej razem z lekarzem, aby wybrać preparaty i opłat dawkowania, które pomogą zmniejszyć wygląd i zawiesić na rozwój choroby. Aby to zrobić, należy stosować różne wywary, nalewki i maści w celu leczenia wrzodów.

Przygotuj zbiór równych częściach łopian korzeń, kwiatów nagietka, Krwiściąg i piwonii, ostu zioła i celandine. 4 łyżki mieszaniny ziela zalać 1 litrem wody, gotować na małym ogniu przez 40 minut i przecedzić. Wypić rosół przed każdym posiłkiem w ciągu dnia.

Równych części wody pieprz trawa, pokrzywy, wrotyczu, ziela dziurawca, korzeń mniszka lekarskiego, nostrzyka, matki i macochy, liści babki, żurawiny i brzozy przygotować kolekcję. Raw posiekać i wymieszać do uzyskania jednorodnej masy. 2,5 łyżki Kolekcja zanurzyć termos i zalać 500 ml wrzącej wody. Infusion moczyć 9 godzin, odcedzić i pić 75 ml trzy razy dziennie.

W czasie zimnej roku zebrania liści Jemioła. Umyj je, suchą, kotlet i opuścić sklep w szklanym pojemniku. 2 łyżeczki Jemioła suszonych liści zalać 200 ml wody i gotować przez 1 minutę na małym ogniu. Rosół nalegać 30 minut, odcedzić, rozmieszczonych równomiernie na trzech posiłków i pić po posiłku.

Przygotuj zbiór 4 łyżki levzei korzeń, 1,5 łyżki nasion kozieradki i korzeń lukrecji, 2,5 łyżki szyszek chmielu i liści glistnika. Zioła wymieszać do uzyskania jednorodnej masy. 1,5 łyżki Kolekcja zalać 300 ml wrzącej wody, moczyć przez pół godziny, odcedzić i pić 40 minut przed posiłkami. Przygotowanie naparu dwa razy dziennie.

50 g suszonych cykuty zalać 500 ml wódki. Napar przechowywać w ciemnym miejscu 15 dni i szczepu. Take infuzji na schemacie na czczo: pierwszy dzień - 100 ml wody, dodać 1 napary upuszczania, drugiego dnia - 2 krople, etc. aż dojdziesz do 40 kropli. Przerywać stosowania infuzji w odwrotnej kolejności odjęcie 1 kroplę na dobę, osiągając początkowy start. Po zastosowaniu infuzji 30 minut nie może jeść.

1 łyżka kruszone suszony korzeń lukrecji zalać 500 ml wody, gotować przez 15 minut, ostudzić i przecedzić. Pij lek w ciągu dnia między posiłkami dla 1─2 gardeł. Bulion gotować codziennie co najmniej miesiąc.

Chop 6 zielonych orzechów włoskich, dodać 1/3 ziołowym czarnej jagoda i ½ części zgnieciony korzenia cykorii. Mieszanka zalać 1 litrem wrzącej wody, heckle 3:00 i odkształcenia. Take 1,5 łyżki bulionu trzy razy dziennie po posiłkach przez jeden miesiąc.